Wszystkie opinie

Sprawdź, co mówią nasi zadowoleni pacjenci o naszych usługach

Wspaniałe miejsce i najlepsi profesjonaliści. Tylko 5 dni a u syna pojawił się duży progres w chodzeniu jak i w mowie. Dziękujemy za wszystko i widzimy się w przyszłym roku! Polecam każdemu, placówka nowa, zadbana, czyściutka :) no i pyszna kawka... ;)

avatar k
Karolina Kramarz

Gorąco polecamy Gabinet Leśna Ścieżka. Córka Wiktoria uczestniczyła w turnusie rehabiltacyjnym i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy już zaplanowane kolejne wizyty. Zaangażowani terapeuci, dobrze wyposażona sala przyjazna dla każdego dziecka. Polecamy gorąco.

avatar m
Marek Gawron

Wspaniałe miejsce do rehabilitacji dla dzieci, przyjazna kadra profesjonalnych terapeutów. Wysoka jakość świadczonych usług oraz przystępne terminy i atrakcyjne ceny.

avatar katarzyna adyan
Katarzyna Adyankatarzy

Wspaniałe miejsce, świetni terapeuci, gabinety wyposażone w najnowszy sprzęt. Miła, rodzinna atmosfera, profesjonalne podejście do pracy z dzieckiem. Czekamy na kolejny turnus w przyszłym roku.

avatar e
Ewelina Rozpara

Co jest najważniejsze biorąc udział w turnusie rehabilitacyjnym? Efekty - te widzieliśmy z dnia na dzień. Cudowna atmosfera - gwarantowana. Radość dziecka pomimo często męczących ćwiczeń - polecamy Gabinet "Leśna Śniezka" i już odliczamy czas do kolejnego turnusu ❤️

avatar k
Kasia Chmielewska

Co tu dużo mówić! Kolejny turnus mamy za sobą i oczywiście pozytywnie zadowoleni i zaskoczeni! Najlepsi specjaliści wiedzą co robią, a my uczmy się od najlepszych! Będziemy wracać ile się da! Ps; pamiętajcie w tym miejscu dziecko jest ważne, ale rodzic również ❤️ pozdrawiamy wasz waleczny_Franio

Avatar Ania Krzempek
Ania Krzempek

Leśna Ścieżka jest wspaniała! Fachowy personel, cudowna atmosfera. Z turnusu jesteśmy bardzo zadowoleni. Mnóstwo atrakcji i nowych wrażeń. Gabinet dobrze wyposażony. Klara wróciła zachwycona. Już planujemy kolejny pobyt.

avatar b
Basia Brunka

Leśna Ścieżka © 2024. All rights reserved.